EFEKTIVITA VÝROBNÍCH FIREM

20. 9. 2018 jsme se sešli v prostorách Clarion Congress hotel v Ostravě, abychom dikutovali na téma, které zajímá všechny výrobní společnosti: Jak zlepšit efektivitu ve firmě.

První příspěvek prezentovala Ing. Zuzanou Navrátilová, manažerka logistiky ve firmě BORCAD cz s.r.o., společně s Petrem Knapem, trenérem Neuron consulting, s.r.o. Projekt Optimalizace čalounické dílny se týkal především změny Layoutu, zamezení plýtvání a sdílení know-how. Více informací naleznete v připravovaném článku “Optimalizace čalounické dílny BORCAD cz s.r.o.”

Dalším příspěvkem ve společnosti AL INVEST Břidličná, a. s., přednesl výsledky projektu Ing. Vlastimil Matýsek. Zde se optimalizovala jejich linka CERUTTI, implementovaly se důležité prvky pro zvýšení efektivity. Více informací k projektu “Optimalizace pracovní linky CERUTTI ve společnosti AL INVEST Břidličná, a.s.” naleznete již brzy na našich stránkách.

Závěrem jsme živě diskutovali o aktuálních problémech výrobních firem. Zájem o diskuzi byl v oblastech Jak získat lidi, Normování skladů, Využití informačních systémů ve skladovém hospodářství.

Jak tato diskuze probíhala? To můžete vidět níže.

Diskutovat s Vámi chceme i nadále. Na jaře roku 2019 budete mít možnost se další takovéto diskuze zúčastnit.