(Čeština) Motivační hodnotící pohovory

Sorry, this entry is only available in Czech. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ať už máte cíle stanoveny jakkoliv, hodnocení splněných či nesplněných cílů 2018 a nastavení cílů na rok 2019 by mělo probíhat vždy v přátelské atmosféře a mělo by být motivační. Vyhodnocení cílů stávajících i stanovení cílů nových by tedy mělo být vzájemnou dohodou obou stran. Vedoucího i zaměstnance, kterého řídí.

Proto je dobré, pokud vedoucí rozumí typologii svých zaměstnanců a ví, jaký způsob jednání a motivace pro něj platí. To, že jsme každý „z jiného těsta“, asi víme. Každého z nás motivuje jiný způsob jednání, jiné cíle.

S typologií zaměstnanců pracujeme jak při trénincích, kdy naši trenéři pracují s trénovanými právě podle typů osobností, tak ji učíme využívat vedoucí zaměstnance na všech úrovních u našich zákazníků. Znalost typologie má podstatný vliv na dosahování výsledků / cílů a motivaci zaměstnanců.

Využíváte typologii zaměstnanců ve své praxi? Použijte své znalosti při hodnocení a v květnu si přijďte znalosti rozšířit a podělit se o své zkušenosti s využíváním znalostí o typologii osobnosti.