Naše služby

Vizí naší společnosti, je pomoci Vám, klientům, překonat konkurenci zejména v oblasti zvyšování výkonnosti, efektivity a konkurenceschopnosti, ve stále náročnějším tržním prostředí.

Naše služba je velmi komplexní, vychází z nejnovějších poznatků a trendů, které přizpůsobujeme na míru požadavkům našich obchodních partnerů a klientů. Zároveň také zahrnuje specifika oblastí Vašeho podnikání, což umožňuje Vám, našim zákazníkům, soustředit se a rozvíjet Váš předmět podnikání.

V oblasti štíhlé výroby nabízíme firmám řešení projektů, které jim pomáhají zvýšit konkurenceschopnost na současném globálním trhu.

Našim hlavním cílem a také službou, kterou Vám nabízíme je zavést ve společnostech principy neustálého zlepšování, jako součást jejich běžného fungování a tím zvýšit výkonnost podniku.

Chci o štíhlé výrobě vědět více

Jedná se o zajištění profesionála do společnosti klienta na dobu určitou, přičemž Interim manažer řídí veškeré procesy v rámci firmy nebo svěřeného útvaru.

Podívejte se na možnosti, které nabízíme

Nabízíme zpracování koncepcí v oblasti rozvoje Vaší firmy a skupin zaměstnanců, zpracování vzdělávacích a rozvojových plánů Vašich zaměstnanců.

Zjistěte, jak Vám můžeme pomoci

Nabízíme řízení Vašich projektů naším kvalifikovaným projektovým manažerem. Výhodou je nezatíženost projektového manažera denní operativou.

Více o projektovém řízení v našem podání

Specializujeme se na podnikové poradenství zejména v oblastch Due dilligence pro vstup investorů, přípravu fúze společností, oceňování společností nebo jejich částí, restrukturalizaci a optimalizaci firem a útvarů společností

Podívejte se na možnosti, které nabízíme

Disponujeme osobnostními typy manažerů, kteří prokazatelně dosáhli a dosahují výsledků v období krize nebo nestability na trhu

Více o krizovém řízení

Specializujeme se na osobnosti v TOP manažerských pozicí jak v rámci ČR, tak i s přesahem, Střední management, Specialisty z oblasti výroby, logistiky, nákupu, řízení lidských zdrojů, financí, technologií a kvality

Více o Executive Search

Máte zájem o spolupráci?